Suradnja s roditeljima


 

Suradnja s roditeljima obaveza je i zadovoljstvo profesora Pappagalla. Redoviti roditeljski sastanci koje se održavaju jednom u svakom polugodištu samo su dio naše suradnje. Za svakodnevni razgovor, savjet ili pomoć vezan za napredovanje polaznika, uvijek smo Vam na raspolaganju. To omogućuje vrhunske rezultate djece i zadovoljstvo njihovih roditelja.

Posebni smo po tome što se među mlađim roditeljima nalazi i velik broj naših nekadašnjih polaznika koji nam s povjerenjem dovode svoju djecu da prožive isto iskustvo u učenju i druženju u Pappagallu, a na to smo iznimno ponosni.

Leave a Reply

Saznajte

(for an English version, scroll down) Godinama su članovi Pappagallo…

Planet Pappagallo je mjesto gdje se jezici usvajaju na najzabavniji…

Program POLIGLOT škole Pappagallo omogućuje najbolje ulaganje u Vaše dijete.…

Pappagallo stavlja akcent tamo gdje treba za postizanje najučinkovitijih rezultata…

Ljeto je vrijeme za odmor i zabavu. Učenici škole Pappagallo…