Storytelling radionice


image-d30c08f0a1121fb81452731ab06b8a8020917114c8ca9456b9785fe83f172f44-V (1)

STORYTELLING:
Osim kvalitetne nastave stranih jezika Pappagallo je i mjesto druženja i zabave. Naši učenici sudjeluju u brojnim edukativnim aktivnostima kojima obogaćujemo naš nastavni program. Stoga u svim Pappagallo centrima redovito organiziramo Storytelling radionice. Čitanjem najljepših dječjih klasika na engleskom jeziku omogućujemo učenicima Pappagalla da obogate svoj vokabular, a ujedno se i zabave. Na ovaj način želimo potaknuti naviku čitanja te druženja s knjigom, koja u našem digitalnom svijetu polako nestaje. Na našim radionicama učenici uranjaju u vlastiti svijet mašte, a svoj doživljaj pročitane priče rado će podijeliti s učiteljicom i drugom djecom korištenjem ne samo engleskog jezika već papira i bojica. Tako nastaju najljepše slike dječje mašte koje ukrašavaju zidove naših učionica.

Leave a Reply

Saznajte

(for an English version, scroll down) Godinama su članovi Pappagallo…

Planet Pappagallo je mjesto gdje se jezici usvajaju na najzabavniji…

Program POLIGLOT škole Pappagallo omogućuje najbolje ulaganje u Vaše dijete.…

Pappagallo stavlja akcent tamo gdje treba za postizanje najučinkovitijih rezultata…

Ljeto je vrijeme za odmor i zabavu. Učenici škole Pappagallo…