Modele de chestionare si fise pentru parinti si educatoare


4. extinderea sistemului ZEP. Implicatii la nivel de politici (UNICEF/Institutul de STIINTE ALE Educatiei (Download) 6. Ghid de dezvoltare Comisiei Integrata (UNICEF/Asociatia hraniti Copiii) (Télécharger) 5. Participare, absentéisme Scolar si experienta discriminarii in cazul Romilor din Romania (UNICEF/Romani CRISS) (Télécharger) 1. Cazul mariajelor timpurii in comunitatile de romi din Romania (UNICEF/Romani CRISS) (Télécharger) 3. Evaluarea politicilor publice educationale pentru rromi (UNICEF/amarre Rromentza) (Télécharger) 2. EDUCATIA PARINTILOR (UNICEF/Ministerul Educatiei si Cercetarii) (Télécharger) proiect 2013-développement d`un réseau LOCAL d`éducateurs parents 5. ACORD privind prelucrarea datelor (PARINTI) (Télécharger) 6. Chestionar de cunoastere a PARINTILOR (Download) Mapa Educatorului parental-DEZVOLTAREA UNEI RETELE DE EDUCATORI PARENTALI/TRAINERI.

Saznajte