English in Action


image-4c6b55253fec00518778dca69a0bcdd7e1bf691b946c9cf5925fc2aaec0dd65d-V

Novost u našoj školi su English in Action radionice za aktivnu djecu od 6 do 9 godina, ali i za sve one željne dobre zabave. Organiziramo ih tijekom rujna u svim našim centrima, a vode ih mlade učiteljice iz različitih zemalja Europe koje u našoj skoli rade u sklopu Erasmus+ programa pod pokroviteljstvom EU. Nakon ljeta nije se lako priviknuti na sjedenje u skolskim klupama pa našim učenicima zelimo omogućiti sto bezbolniji prijelaz u jesensko-zimsku rutinu. Zagrijavamo se uz pjesmu,smijeh i zabavu. Kroz razne edukativne aktivnosti,kreativne igre i učenje u pokretu skola postaje zabavno i „cool“ mjesto. A nasmiješena lica malih pappagallića na najljepši nam način potvrđuju da u tome i uspijevamo.

Leave a Reply

Saznajte

(for an English version, scroll down) Godinama su članovi Pappagallo…

Planet Pappagallo je mjesto gdje se jezici usvajaju na najzabavniji…

Program POLIGLOT škole Pappagallo omogućuje najbolje ulaganje u Vaše dijete.…

Pappagallo stavlja akcent tamo gdje treba za postizanje najučinkovitijih rezultata…

Ljeto je vrijeme za odmor i zabavu. Učenici škole Pappagallo…